Kalousek je nájemný vrah a mafián. Langer taky. Konopný léčitel promluvil

26.05.2012 16:48 | Zprávy

JINÝMA OČIMA Projekt „Marihuana do lékáren“ je podvod, korupce a zločin na občanech. Stojí za tím kromě jiných nájemný vrah a zločinec Miroslav Kalousek z TOP 09 a mafie kolem něj. Lidé, kteří investovali do pěstíren, jsou napojeni na politiky a policii a nechtějí o své investice přijít. Je to velký byznys a snaha, aby zůstala zachovaná cena marihuany 200 až 300 korun za gram. Stejná cena bude v lékárnách. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl konopný léčitel z Olomouce Dušan Dvořák.

Kalousek je nájemný vrah a mafián. Langer taky. Konopný léčitel promluvil
Foto: Petr Kupka
Popisek: Konopný léčitel Dušan Dvořák

Jak by se měl náš stát postavit k pěstování marihuany pro léčebné účely?

Především by si představitelé našeho státu, ale hlavně rodiče, měli uvědomit, že máme jedno hodně nelichotivé prvenství, a to je, že jsme největším producentem toxické marihuany v Evropě. V Edukativní konopné klinice kolegové chemici dělali rozbory marihuany a konopných výtažků z černého trhu a to je opravdu děs. Stát by se měl k pěstování postavit tak, aby nemohli být nemocní lidé zneužiti, hlavně by měl dělat širokou osvětu. Stát by se měl vrátit k tradici, kdy se konopí považovalo za důležitou hospodářskou plodinu a léčivku. Stát by neměl kriminalizovat lidi, kteří kouří marihuanu a pěstují si pár rostlin a už vůbec by neměl kriminalizovat a mrzačit ty, kteří si rostliny pěstují pro léčbu.

Další články v rubrice Jinýma očima ZDE

Co je tedy potřeba udělat proto, aby ke kriminalizaci nevinných nedocházelo?

Nemusí se v podstatě změnit žádný zákon, možná jen pár paragrafů zrušit. Jediné, co by se mělo změnit, je aby ministerstvo zdravotnictví vydávalo nemocným lidem potvrzení na základě oznámení úřadu a trestní právo bylo pro běžné pěstitele do pěti rostlin bez jakéhokoliv přestupku a hlášení a lidé mohli konopí nejen vypěstovat, ale také sklidit, ne jako dnes, kdy vám navrhnou až 10 let kriminálu za pár rostlin konopí. Nemocní nebo jimi pověření lidé, družstva a nevládní organizace nebo školy by měli mít právo konopí pěstovat až na ploše 100 m2 bez hlášení, což už dnes povoluje paragraf 29 zákona o návykových látkách a dle paragrafu 5, odst 5 ho lidé směli zpracovat k vědeckovýzkumným pokusnickým účelům.

Tím bychom vyhověli normám OSN, bylo by to jasně kontrolované, což OSN žádá.Taková legislativa by umožnila obrovský rozvoj vědy, lázeňství, sociálně odpovědného podnikání na vesnicích a hlavně enormní snížení veřejných výdajů a zásahů státu, které vedou k zabíjení a mrzačení lidí, nejen tragické kriminalizaci nevinných jako je dnes například Miloslav Tetour, zavřený na tři roky za léčbu konopím. 

Proč je podle vás projekt „Marihuana do lékáren“ podvod, korupce a zločin na občanech. Máte pro toto tvrzení nějaké důkazy?

Mám jich tolik, že se může policie hned začít zajímat. Stojí za tím hlavně lidé z ODS a TOP 09. Konkrétně Miroslav Kalousek a mafie kolem něho. Lidovci pod jeho vedením v roce 2004 vyhlásili válku drogám. Byla to jen demagogie a fašismus. Populismus bylo vždy dobré zboží. Na Kalouska jsem podal trestní oznámení, že je to nájemný vrah a zločinec. Nic se nevyšetřilo. V ODS to je hlavně Ivan Langer, dnes Pavel Bém. Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek osobně v roce 2008 registroval Dronabinol (THC) do Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Petr Kupka

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Velká válka za 4 měsíce? V Česku obavy. Ale Zaorálek na Vučiće něco prozradil

11:30 Velká válka za 4 měsíce? V Česku obavy. Ale Zaorálek na Vučiće něco prozradil

„Ne víc než tři až čtyři měsíce,“ odhadl čas do velké konfrontace v Evropě srbský prezident Aleksand…