Marek Benda těsně před schůzkou se Zemanem: Budu jen poslouchat

22.07.2013 15:45 | Zprávy

Do zámku v Lánech přijel předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda. K novinářům byl poměrně skoupý a jen stručně uvedl: „Já jsem si přijel prezidenta vyslechnout.“

Marek Benda těsně před schůzkou se Zemanem: Budu jen poslouchat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Benda

Marka Bendu bude prý zajímat, jak hodlá prezident postupovat, pokud, což Benda předpokládá, Rusnokův kabinet podporu nezíská. „Já mu radit nebudu, já mu jen řeknu, že ústavní zvyklosti jsou něco, co by se mělo ctít a udržovat,“ řekl Benda.

Novinářům také sdělil, že tam není od toho, aby se nechal prezidentem přesvědčit k podpoře Rusnokovy vlády. Zopakoval, že si jej přijel pouze vyslechnout.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dotace

Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Korýtka na poslední chvíli? Kolem Lipavského opět živo

9:20 Korýtka na poslední chvíli? Kolem Lipavského opět živo

S blížícím se koncem volebního období vlády se opět objevil „tradiční“ fenomén. Mnozí významní činit…