Opozice tvrdě: Kvůli Blažkovi by měla rezignovat celá vláda

31.07.2012 20:49 | Zprávy

Vláda Petra Nečase (ODS), která přišla již o řadu ministrů, možná opět zchudne. Nováčkem v řadách těch, kteří byli donuceni k odchodu z kabinetu, je nový ministr spravedlnosti. A ani ten by nemusel být posledním.

Opozice tvrdě: Kvůli Blažkovi by měla rezignovat celá vláda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus jmenoval na Pražském hradě Pavla Blažka ministrem spravedlnosti

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek se v novém křesle ještě ani neohřál, už se pod ním ale židle kýve. Čelí totiž trestnímu oznámení, že v době, kdy zastupoval Českou republiku ve sporu s firmou Diag Human, dopustil několika trestných činů, například podvodu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Jana Šulcová

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě

Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman: Bože, chraň nás od Petra Fialy. Amen

16:16 Zeman: Bože, chraň nás od Petra Fialy. Amen

Současné vládě nemůže podle bývalého prezidenta věřit ani poslední prosťáček. „Je to vláda mafiánů,”…