Pátrali a údajně našli: Za Holešovskou výzvou stojí Havel a tajemní Ilumináti

25. 1. 2012 19:55

Holešovská výzva, která svou podstatou dává řadě Čechů novou naději na změnu poměrů k lepšímu, na druhou stranu stále více vyvolává i negativní ohlasy. I když se veřejně proti ní postavilo zatím jen několik veřejně známých jedinců, dalo se čekat, že se objeví i skupiny, jež budou vystupovat v jakémsi odporu. A stalo se. Na webu i sociální síti již vznikla iniciativa Proti Holešovské výzvě.

Pátrali a údajně našli: Za Holešovskou výzvou stojí Havel a tajemní Ilumináti
Foto: hns
Popisek: Václav Havel se symbolem Iluminátů
reklama

Příliš lidí ji zatím nepodporuje, přesto i tato aktivita má několik svých zajímavostí. Mimo jiné se na stránkách dá najít i určité poukazování na možnou souvislost výzvy a jejích aktérů či signatářů s různými „tajemnými“ světovými společenstvími (Ilumináti, Bilderberg apod.) s ambicemi globálně ovládat planetu.

Hlavním mottem, proč však zřejmě stránky vznikly, je výzva, která jde proti iniciativám aktivistů z Holešova.

„Vyzývám tímto všechny slušné občany, kteří mají zájem na opravdových změnách našeho stávajícího systému, avšak v klidu, bez emocí, a promyšleně, aby se připojili k této PROTI výzvě. Mám za to, že manipulce některých iniciátorů žene občany jako „rukojmí“ do stavu, který nelze nazvat lepším řešením. Poučme se z let 1968 a 1989 a nedopusťme, aby se „odpovědní“ za stav naší země „schovali“ za nějakou „samozvanou“ revoluci. Abychom „masově“ a pod tlakem činili závažná rozhodnutí, tak jak tomu bylo v minulosti,“ píše na webu Nodeposit.cz administrátor, jehož totožnost se ParlamentnímListům.cz nepodařilo odkrýt.

Zajímavé jsou i některé příspěvky, které na zmiňovaném webu jsou většinou zveřejněné administrátorem. I proto v rámci objektivity z nich přinášejí ParlamentníListy.cz výtah.

„Už jsem se nechtěl vracet k oné H.V. (Holešovické výzvě), jelikož „kola času“, nebo-li „kola osudu“ se točí nenávratně a jistě k „samovolnému pádu“ naší vlády. Avšak po přečtení si jistých výroků na veřejných stránkách této iniciativy jsem dospěl k názoru, že je nutné některé zveřejnit. Nepředpokládám, že většina sympatizantů se na stránkách iniciativy dobře orientuje, a už vůbec nepředpokládám, že většina „přidávajících se“ čte příspěvky a odpovědi přispěvatelů v diskuzi zpětně. Nejdříve jsem chtěl vytvořit jakýsi „výtah“ příspěvků, které jsou diskutujícími předkládány, ale nakonec jsem si to zamítl. Není totiž v mém zájmu předkládat příspěvky, či vyjádření obyčejných lidí, kteří to možná myslí dobře, avšak leckdy nedokážou vyjádřit přesně to, co by vyjádřit chtěli, a následkem toho vznikají různě komické, ale i dosti hrubé diskuze. Není mým záměrem a nikdy nebude jakkoli někoho zešměšňovat, neboli dehonestovat, pro jeho ideály."

"Něco jsem však „nepřekousnul“ a myslím, že je to to, co chci, a zároveň musím zveřejnit,“ píše jeden z těch, který se proti Holešovské výzvě staví a přidává ukázku některých diskusních příspěvků. Jeho komentář se přitom jmenuje: Revoluce? Nebo kádrování!

Také další člověk rozebírá a zveřejňuje své jisté podezření. „Celou dobu, kdy jsem se dozvěděl o založení Holešovské výzvy, jsem nevím proč, pociťoval, že něco není až tak úplně v pořádku, a tohle podezření mě vedlo k sepsání prvního příspěvku „Holešovská výzva“. Když jsem na druhý den obdržel komentář přímo od jednoho z jejích zakladatelů Václava Prince, bylo to takové malé upozornění (mezi řádky), že mám zřejmě správný pocit, a začal jsem číst snad vše, co na internetu přečíst šlo,“ píše další odpůrce výzvy a přiznává, že je zároveň aktivním čtenářem ParlamentníchListů.cz.

„Přispíval jsem do různých diskuzí na Parlamentních listech a stal jsem se tím v mnoha očích provokatérem. Nejdříve jsem byl označen za provokatéra přímo na stránkách výzvy, kde jsem pouze žádal odpovědi na mé otázky. Mimo jiné, jedna z nich směřovala k „logu“ , které na stránkách můžete spatřit vlevo nahoře. Je to symbol vah. Jako symbol spravedlnosti mi byl v celku jasný, avšak nebyl mi jasný symbol „zeměkoule“. Jedná se přece o ryze českou výzvu, takže jsem nechápal proč tedy ta zeměkoule. Uvědomoval jsem si totiž, že zeměkoule je symbol globalistů, Nového světového řádu. Ale nepřikládal jsem tomu zpočátku žádnou váhu, jen jsem chtěl upozornit svým dotazem na nevhodnost symbolu. Vše zůstalo bez odezvy, bez vyjádření,“ svěřuje se na webu další komentátor s tím, že uvádí i souvislosti, jež podle něj dokládají propojenost lidí z Holešovské výzvy s Novým světovým řádem.

Prý mu po pečlivém prozkoumání některých hlavních iniciátorů výzvy docvaklo, že vše bylo pečlivě připravené – a proto svůj komentář k výzvě spojil s tajemnými Ilumináty.

A pak uvádí shrnutí dle svého pohledu na věc. „V Holešovské výzvě máme židy, kapitál, kontakty na prezidenta USA, pravdoláskaře, iniciativy k revoluci, „tajemné logo“, tajemnou změnu plakátu ze vztyčeného prostředníku, na zdvižený ukazovák, zvláštní smysl pro humor v podobě „upravených fotografií umístěných na webu, poté pozměněných, a následně úplně stažených, spousty pozměněných informací, vymazávání nepohodlných otázek v diskuzi, atd. A závěrem jedna perlička. Víme již celkem jistě, že Ilumináti, ve své domýšlivosti a pocitu neohroženosti, ač jinak velice utajení, dávají na odiv svou velkolepost svými symboly. Symbolika i v tomto případě je zcela viditelná. O logu jsem již psal, ale stále mi vrtalo hlavou, proč se iniciátoři Holešovské výzvy sešli právě v Holešově, a odpověď se nabízí. Je to skrytý symbolický projev úcty, dnes již zemřelému zednáři Václavu Havlovi?“ ptá se autor komentáře na webu založeném jako proti ofenzíva Holešovské výzvy.

A varuje před tím, co z toho vyplývá pro občany. Podle něj může jít o řízenou provokaci k masové revoluci, která bude následně potlačena. Ovšem s výsledkem okleštění občanských a lidských práv jako V USA. Případně bude revoluce „úspěšná“ , avšak vládu země převezmou figurky v moci nadnárodních mocenských sil - Ilumináti.

Holešovská výzva pořádá již tuto sobotu v pražském Hloubětíně dlouho plánovanou Celostátní konferenci iniciativ. Jak ParlamentníListy.cz zjistily u jednoho z organizátorů výzvy Slávka Popelky (bývalého chartisty a politického vězně), v tuto chvíli se zdá, že na konferenci dorazí zřejmě stovky lidí z celého Česka. Ovšem najevo vycházejí i stinné stránky iniciativy způsobené hlavně mezilidskými vztahy a ambicemi jednotlivců. Podstatné je, že Holešovská výzva vybízí, aby se občané a iniciativy spojili proti lžím. A požadují demisi vlády, jinak prý budou v zemi protesty a stávky.

  • Všechny články týkající se Holešovské výzvy ČTĚTE ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Alena Hechtová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ani migrant! Ani milimetr! Konec! Babiš přes PL smetl Brusel

17:38 Ani migrant! Ani milimetr! Konec! Babiš přes PL smetl Brusel

„Absolutní nesmysly, žádné nelegální migranty nikdy nepřijmeme. Tečka,“ komentuje český premiér Andr…