Protikorupční policie byla i na Ministerstvu financí

13.06.2013 21:21 | Zprávy
autor: mp

Premiér Petr Nečas (ODS) svolal mimořádné jednání Bezpečnostní rady státu, kde se mělo jednat o aktuálním zásahu policie nejen na Úřadu vlády ČR. Jednání po zhruba hodinovém zasedání skončilo. K jejímu jednání se vyjádřil i ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09), na jehož resort také zavítala policie.

Protikorupční policie byla i na Ministerstvu financí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Kalousek

V devět hodin večer skončilo mimořádné zasedání Bezpečnostní rady státu. Podle informací ČTK však nikdo z jednajících nechtěl k jednání prozradit jakékoli podrobnosti s odůvodněním, že jde o citlivé utajované informace. Na to poukázal i ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svátek zbrojařů v Ankaře. Co se děje za kulisou politických frází

12:45 Svátek zbrojařů v Ankaře. Co se děje za kulisou politických frází

Dnes začíná dlouho očekávaný summit NATO v Ankaře. Generální tajemník aliance Mark Rutte avizuje rev…