Protikorupčník: Znám dobře ministra Kubiceho a povím vám...

30.08.2012 8:00 | Zprávy

Kubice je podle mne nejlepší polistopadový ministr vnitra,“ řekl ParlamentnímListům.cz člen výboru Veřejnosti proti korupci, advokát Milan Hulík k útokům opozice kvůli odvolání policejního prezidenta Petra Lessyho. Odmítá jejich obvinění, že by mohlo jít ze strany Kubiceho o puč proti nezávislému fungování policie.

Protikorupčník: Znám dobře ministra Kubiceho a povím vám...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Kubice

Advokát, který se sám aktivně zapojil do boje proti korupci, vylučuje spekulace, že by krok ministra vnitra Kubiceho byl politicky motivovaný, aby se zabránilo vyšetřování korupčních kauz, v nichž figurují politici.

Kubice drží slovo

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svátek zbrojařů v Ankaře. Co se děje za kulisou politických frází

12:45 Svátek zbrojařů v Ankaře. Co se děje za kulisou politických frází

Dnes začíná dlouho očekávaný summit NATO v Ankaře. Generální tajemník aliance Mark Rutte avizuje rev…