Protikorupčník: Znám dobře ministra Kubiceho a povím vám...

30.08.2012 8:00 | Zprávy

Kubice je podle mne nejlepší polistopadový ministr vnitra,“ řekl ParlamentnímListům.cz člen výboru Veřejnosti proti korupci, advokát Milan Hulík k útokům opozice kvůli odvolání policejního prezidenta Petra Lessyho. Odmítá jejich obvinění, že by mohlo jít ze strany Kubiceho o puč proti nezávislému fungování policie.

Protikorupčník: Znám dobře ministra Kubiceho a povím vám...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Kubice

Advokát, který se sám aktivně zapojil do boje proti korupci, vylučuje spekulace, že by krok ministra vnitra Kubiceho byl politicky motivovaný, aby se zabránilo vyšetřování korupčních kauz, v nichž figurují politici.

Kubice drží slovo

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Imunita

Tvrdíte, jak imunita není fér. Souhlasím. Proč teda neusilujete o její zrušení? Nebo nevím o tom, že byste se o to jako vy nebo vaše strana kdy pokusili.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Pavel naštval USA. Ty mají podrobné informace

4:44 Petr Pavel naštval USA. Ty mají podrobné informace

Zatímco ministr zahraničí Petr Macinka otvírá dveře nové vládě k Donaldu Trumpovi, prezident Petr Pa…