Šlápla na kuří oko solárníkům. Teď prý Vitáskové vyhrožují smrtí

10.04.2013 9:21 | Zprávy

Podle informací ParlamentníchListů.cz předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková během velikonočních svátků obdržela zhruba 10-15 výhrůžek fyzickou likvidací, které souvisí s tím, že kritizovala nadměrnou finanční podporu fotovoltaické energie, respektive provozovatelů těchto elektráren.

Šlápla na kuří oko solárníkům. Teď prý Vitáskové vyhrožují smrtí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Fotovoltaické panely

Kvůli výše uvedeným výhrůžkám podle informací redakce obdržela i ochranku. ParlamentníListy.cz Vitáskovou požádaly o vyjádření k těmto informacím. Ta je nevyvrátila. Nechtěla je totiž nijak komentovat. „K vaší níže uvedené věci se nebudu vyjadřovat,“ uvedla stručně v odpovědi pro ParlamentníListy.cz v pátek Alena Vitásková.

Na ministerstvu vnitra ticho po pěšině

Redakce se tedy snažila ověřit informaci na Ministerstvu vnitra. Štěpánka Zatloukalová z Oddělení mediální komunikace a PR Policejního prezídia ČR napsala: „Z bezpečnostních a taktických důvodů informace týkající se ochrany konkrétních osob nelze poskytnout".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EK

Kolik % dáváte tomu, že po roce 2030 bude EK v lepším složení než je teď a bude víc racionální? Já se bojím, že nebude. Mimochodem, vy jste pro naše členství v EU nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Křik proti změnám ve Strakovce: Aktivisté, vydávaní za „odborníky“

13:33 Křik proti změnám ve Strakovce: Aktivisté, vydávaní za „odborníky“

Poradní orgány na Úřadě vlády jsou historicky obsazeny aktivisty z progresivistických politických ne…