To je ale překvapení! Kalousek je čestný člen Iniciativy za demisi vlády

10.10.2012 19:40

Iniciativa za demisi vlády se rozhodla přijmout jako čestného člena do svých řad ministra financí Miroslava Kalouska. Její organizátoři dospěli k tomuto rozhodnutí po zhodnocení ministrovy dosavadní činnosti. Dospěli k závěru, že právě Kalousek má největší podíl na diskreditaci vlády České republiky.

To je ale překvapení! Kalousek je čestný člen Iniciativy za demisi vlády
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Ministr financí Miroslav Kalousek v pořadu ČT Otázky Václava Moravce
reklama

Oznámení o čestném členství si ministr zatím nepřevzal. "Certifikát jsme mu chtěli předat osobně 22. 9. 2012 na Festivalu za demisi vlády II v Praze na Karlově náměstí, ale pan ministr se omluvil a z důvodu pracovní zaneprázdněnosti se nedostavil," píše v prohlášení mluvčí Iniciativy Pavel Sántay.

Podle Sántaye Kalousek na další dotazy ze strany Iniciativy nereagoval, proto se organizátoři rozhodli sdělit tuto skutečnost veřejnosti prostřednictvím médií.

Na webových stránkách Iniciativy její organizátoři proklamují svá stanoviska a požadavky. "Jsme pro znovuobnovení sociálního, právního a prosperujícího státu ČR. Jsme proti tzv. církevním restitucím. Jsme kolektivním členem platformy STOP vládě a Fóra Alternativ," stojí na stránkách www.izdv.cz. Cílem je prý rozproudit veřejnou diskusi o směřování naší vlasti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na tři týdny musíme omezit mobilitu lidí mezi okresy, uvedl Babiš. Kabinet prodlouží karanténu a chce zavřít školy a školky

22:39 Na tři týdny musíme omezit mobilitu lidí mezi okresy, uvedl Babiš. Kabinet prodlouží karanténu a chce zavřít školy a školky

Vláda ohlásila zpřísnění opatření proti šíření koronavirové epidemie, které bude možné schválit až p…