Původně plánovaný protest Holešovské výzvy tak dostal určitou ránu. Když se jeden z jeho organizátorů Slávek Popelka rozhodl, že zruší nejprve plánovanou akci na 9. února a přehodí ji na duben, netušil, že bude problém s tím, aby pozval lidi na Václavské náměstí, kam v loňském březnu dorazilo několik tisíc lidí, stejně jako i do jiných měst.
„Vše má již ProAlt zamluvené – na ty dubnové víkendy. Budeme tedy hledat řešení a zřejmě uskutečníme akci buď ve všední den nebo v nějakém termínu, který se nám třeba přece jen uvolní,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz Popelka.
Zástupce a mluvčí ProAltu Martin Škabraha však uvedl věci na pravou míru. Rozhodně popřel to, že informace tohoto typu může napovídat, že by každý víkend v dubnu měla být na Václavském náměstí demonstrace.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.




