Bulvár nachytal Klausova syna. A ještě mu zavolal

15.05.2013 8:16

Bulvární deník Blesk v pondělí nachytal syna bývalého prezidenta Václava Klause juniora při dopravním prohřešku v pražských Kobylisích. Nejenže svůj vůz Škodu Superb nechal stát v křižovatce, ale zaparkoval hned vedle dvou zákazových značek, na které upozorňoval i žlutý pruh na asfaltu.

Bulvár nachytal Klausova syna. A ještě mu zavolal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stop, ilustrační foto

„Zářný příklad pro studenty soukromé školy PORG,“ glosuje pirátství Blesk. Podle něj si Klaus mladší v pondělí vyjel na kolo, které měl v pražských Kobylisích. Auto při tom ale nezaparkoval příliš podle předpisů.

Jednak nechal stát svůj Superb ještě v křižovatce, ale taky vedle dopravních značek signalizující zákaz zastavení. „Ptáte se mě jako policie, já vůbec nevím, kdo volá, a o co má jako běžet,“ řekl Blesku do telefonu syn exprezidenta, který si snímek nechal popsat.

Dopravní policie by Klause ml. zřejmě o body nepřipravila, ale hrozila by mu pokuta až dva tisíce korun. Tedy v případě, pokud by jeho porušení předpisů nějaký policista viděl.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…