Bulvár si všiml hezké dcery Miloše Zemana

06.11.2012 10:23

Miloš Zeman má ve své prezidentské kampani novou akvizici. Mladistvý lesk má jeho kandidatuře dodat osmnáctiletá dcera Kateřina. Půvabná gymnazistka se prý zapojila dokonce i do sbírání podpisů pod kandidaturu a nyní se svým otcem ochotně pózovala při návštěvě divadla.

Bulvár si všiml hezké dcery Miloše Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Miloš Zeman měl přednášku na VŠE. Studenti o ní projevili nebývalý zájem

Kateřina Zemanová, ročník 1994, doprovodila svého otce na představení do divadla Kolowrat. Podle deníku Blesk se však nejedná o jediné vystoupení "krásné gymnazistky" po boku svého otce, kandidujícího na prezidenta republiky. Zatímco její matka se drží zpátky, dcera prezidentského kandidáta se do předvolební agitace zapojila naplno.

„Moje dcera Kačenka se přihlásila do volebního týmu a vyžádala si přítomnost na každém jeho zasedání,“ sdělil Blesku sám pyšný otec. Již dříve přiznal, že dcera mu pomáhala shánět podpisy, nyní by chtěla do předvolebního boje vstoupit výraznějším způsobem. „V rámci možností bude vedle otce občas k vidění na mítincích, ale ještě chodí do školy,“ uvedla Hana Burianová, mluvčí Zemanovy kampaně.  

Podle expertů by však podpora půvabné dcery neměla být rozhodujícím faktorem prezidentských voleb. „Miloš Zeman je tak výrazný, že stejně strhne veškerou pozornost sám na sebe,“ myslí si politolog Bohumil Doležal.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…