ČSSD v sobotu odpoledne zahájí v Ostravě předvolební kampaň

07.09.2013 6:10 | Zprávy
autor: adr, čtk

Sociální demokraté dnes v Ostravě zahájí svou kampaň pro předčasné sněmovní volby, které se uskuteční v říjnu. Lídra moravskoslezské kandidátky, bývalého poslance a místopředsedu strany Lubomíra Zaorálka, přijede do krajského města podpořit předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a slovenský premiér Robert Fico.

ČSSD v sobotu odpoledne zahájí v Ostravě předvolební kampaň
Foto: Hans Štembera
Popisek: Reklamní kampaň ČSSD

Sociální demokracie je považována za favorita voleb. Strana v Ostravě představí svůj volební program, který v pátek schválilo předsednictvo ČSSD.

Akce na centrálním Masarykově náměstí začne ve 14:00, proslovy zástupců ČSSD jsou plánovány od 16:00, program zakončí vystoupení zpěváka Petra Koláře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…