Doktor Macek: Ať se to jmenuje Máslo Václava Havla

19.10.2012 9:56 dop.

Podle doktora Miroslava Macka neustále vzpomínáme na Václava Havla, ale efektivně využít jeho památky nedokážeme. Přitom se nabízela možnost, jak bychom zaštítěni jeho jménem mohli bojovat třeba proti nesmyslům, přicházejícím z Bruselu.

Doktor Macek: Ať se to jmenuje Máslo Václava Havla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Doktor Macek občas činí vtípky o Václavu Havlovi. Nedávno na něj měl zvídavý dotaz, proč po roce 1989 chtěl rušit naší zbrojní výrobu. Když po Havlovi bylo přejmenováno pražské letiště, objevil Macek na Facebooku vtip, podle kterého by letiště mělo být přejmenováno po vzoru moskevského Šeremetěva na Veškrnovo.

Nyní však dostal kreativní nápad, jak využít exprezidentovy popularity v evropských institucích. Mohli jsme ji prý využít k záchraně pomazánkového másla, které nám ve čtvrtek orgány Evropské unie definitivně přikázaly přejmenovat.

Podle Macka jsme měli roztíratelnou pochoutku přejmenovat na „Máslo Václava Havla.“ Brusel, který Havla miluje a odhaluje mu busty, by pak uctivě sklapl podpatky a měli bychom od jeho nápadů pokoj.         

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

Ing. Jan Bauer byl položen dotaz

selhání vlády

Dobrý den, nemáte to jako politici lehké, na druhou stranu, jste za vodou, takže mimo realitu běžných lidí. Myslíte, že rady typu, více se oblečtě, méně se koupejte v teplé vodě... jsou k něčemu jinému, než že pobouří lidi? Ono to totiž vypadá, že vám úplně chybí sociální cítění nebo nevim.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…