Ministerstvo pro místní rozvoj otevřelo výzvu na odstraňování bariér v budovách

07.11.2015 19:26 | Zprávy

Celkem dvaceti miliony korun hodlá ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová v příštím roce pomoci městům a obcím při odstraňování překážek pro hendikepované spoluobčany. O dotace na Podporu odstraňování bariér v budovách a na tzv. Euroklíč 2016 je možné žádat od 1. listopadu až do 15. ledna 2016.

Ministerstvo pro místní rozvoj otevřelo výzvu na odstraňování bariér v budovách
Foto: mmr.cz
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

„Tato výzva má především pomoci lidem s pohybovým omezením a usnadnit jim život třeba v dostupnosti úřadů při vyřizování svých záležitostí,“ uvedla ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.  
 
Cílem podprogramu Podpora odstraňování bariér v budovách je zajistit státní podporu investičních a neinvestičních záměrů při odstraňování bariér v budovách městských a obecních úřadů a také v budovách s pečovatelskou službou náležících do komplexních řetězců bezbariérových tras obcí a měst.
 
Žádosti o dotace mohou žadatelé podávat ve dvou dotačních titulech:
Dotační titul č. 1 - Odstraňování bariér v budovách domů s pečovatelskou službou
Podprogram je určen na podporu akcí zaměřených na:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOOÚ: Vzor oznámení o porušení zabezpečení údajů

7:27 ÚOOÚ: Vzor oznámení o porušení zabezpečení údajů

Během svého posledního plenárního zasedání se Evropský sbor pro ochranu osobních údajů (EDPB) setkal…