Poté, co ukončil dvoudenní návštěvu Rumunska, se prezident Zeman s delegací i podnikatelskou misí přemístil do Moldavské republiky. Kromě jednání s prezidentem hlavu státu čeká setkání s předsedou parlamentu i premiérem.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Radim Panenka
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky

12:24 Sestřelené letadlo nad Ukrajinou: Převrat ve vyšetřování? Možná se dočkáme velkého výbuchu. Doslova
Ruský koncern Almaz–Antej v úterý 2. června seznámil ruskou i světovou veřejnost s výsledky svého v…
- 15:02 Zastánce Kremlu teď naštveme: Svědectví o Vladimiru Putinovi a Ukrajině. Ve velmi širokém rozsahu
- 9:14 Český pozorovatel na volbách v Kazachstánu: Některé věci jim můžeme jen tiše závidět
- 8:43 Zaorálek přednášel o přínosu Havla a dobré značce ČR. Došlo i na Putina a pátou kolonu
- 13:00 Alexandr Vondra zavzpomínal na perličky z první cesty Václava Havla do Izraele
- 10:40 Takhle vypadá hořící velkoměsto v USA: Videa z hořícího Baltimoru, kde je pouliční válka a platí výjimečný stav