„Dceru ti oš*ká Rom.“ Pavel Novotný napsal čtenáři, urazil Vatikán i církev

12.05.2021 21:29 | Ze sítí

Řeporyjský starosta Pavel Novotný se dnes v souvislosti se svatbou zpěváka Bohuše Matuše a jeho mladičké přítelkyně vyjádřil závistivě k jeho možnostem sexu. „Znám ho, není pedofil, a že šuká lolitky, chápu,“ poznamenal Novotný. Dopustil se však jedné chyby, když se domníval, že ve Vatikánu je možný sex již od 12 let.

„Dceru ti oš*ká Rom.“ Pavel Novotný napsal čtenáři, urazil Vatikán i církev
Foto: archiv Pavla Novotného
Popisek: Pavel Novotný

„Rád bych za sebe uvedl, že Bohušovi Matušovi závidím, že šuká od patnácti tu holku a přeji mu to. Proto se mu neposmívám, neironizuji jej a tak. Znám ho, není pedofil, a že šuká lolitky, chápu. Konec sdělení k Bohuši Matušovi a jeho svatbě. P.S.: Ve Vatikánu je sex povolen od 12,“ napsal na svůj twitterový profil. 47letý zpěvák Bohuš Matuš se totiž dnes oženil se svou přítelkyní, 18letou Lucií Palkaninovou. Matuš má s Palkaninovou dceru Natálku.

Na Novotného tweet následně reagoval jeden z uživatelů. „Být to moje dcera, tak už Matuše nikdo nikdy neuvidí. Za mě je to debil a snad mu jeho dceru nabrkne někdo podobně, ať si užije vlastní medicínu,“ poznamenal uživatel.

„Tvoji dceru bude šukat Rom, plnej ksicht náušnic, nepracuje, fetuje, nestuduje, krade, idiot, a oznámí ti, že ho miluje. Úděl otců, ty ‚nikdo už ho neuvidí‘... Nezmůžeš ani tu píču, ona se tě fakt ptát nebude. Prober se, bodyguarde.:-) (Jen tě připravuju na realitu, no),“ odvětil mu Novotný.

Anketa

Chcete, aby vás hospodský či restauratér obsloužil bez testu na covid?

77%
14%
hlasovalo: 11568 lidí
A další uživatel se pak pozastavil nad tím, že by ve Vatikánu byl povolen sex „od 12“.

„Od dvanácti? To není zrovna málo lidí,“ rýpl si do Novotného uživatel. „Mají na to appku nějakou a spojují se v trojkách do čtverek a ty do trojek,“ napsal nejdřív Novotný.

Když jej však další uživatel napomenul za chybu ohledně povolené věkové hranice sexu ve Vatikánu, uznal ji. Sarkasmus si však neodpustil. „Dovoluji si upřesnit, ta hranice 12 let byla dědictvím z dob, kdy Vatikán v roce 1929 jako stát vznikl, a přejímala se ustanovení italského práva. Asi před osmi lety byla hranice zvýšena na 18 let,“ poučil Novotného uživatel.

„Díky... Já si, čeče, myslel, že to mají schválně kvůli těm ministrantům,“ uzavřel Novotný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Devastující tornádo na jižní Moravě: Zbořilo půl obce, pohazovalo auty. Mrtví a mnoho zraněných. Lidé pod závaly

22:10 VIDEO Devastující tornádo na jižní Moravě: Zbořilo půl obce, pohazovalo auty. Mrtví a mnoho zraněných. Lidé pod závaly

Na jihu Moravy se podle meteorologů s největší pravděpodobností objevilo tornádo. Lidé tornádo zachy…