Jestli tohle Michal Hašek přežije... Sranda z hejtmana, lidová tvořivost úřaduje

04.08.2016 11:04

Existuje Lucie Proutníková, nebo neexistuje? Kdo léta mluvil za jihomoravského hejtmana Michala Haška (ČSSD)? O tom už se několik dní spekuluje. A tak samozřejmě už přišla na řadu i lidová tvořivost.

 Jestli tohle Michal Hašek přežije... Sranda z hejtmana, lidová tvořivost úřaduje
Foto: KPR- Hana Brožková
Popisek: Jihomoravský hejtman Michal Hašek
reklama

Fotografie Michala Haška společně se současnou mluvčí Jihomoravského kraje Eliškou Holešinskou Windovou se dokonce dostala do nelichotivého komiksu. „Piča kotě vedle tebe vypadám jak úplnej čurák, toto ne,“ říká hejtman Hašek. Tým expertů se následně snaží fotografii upravit. „Nafoukni ju na 111 kg,“ říká jeden. „Tvl ty seš fakt tlama, na tohle je photoshop málo. Volám plastiku,“ konstatuje druhý.

Hašek je následně společně s Bohuslavem Sobotkou, předsedou ČSSD, u odborníka. A Sobotka zde říká: „Udělej z ní typickou českou maminu, kurva, vždyť jsou volby.“ „Ok, udělám ji melír a jebnu ju z mostu pod kamion,“ sděluje plastik.

Na posledním snímku je pak Hašek s lobbistkou Janou Mrencovou z agentury Profil, jež je právě spojována s Michalem Haškem. Ten to vydatně popírá, MF Dnes však v posledních dnech přináší důkazy, že Mrencová měla být právě Lucií Proutníkovou. 

Legraci z Haška si pak dělá i europoslanec Petr Ježek (ANO) na svém twitterovém profilu, kde přinesl fotografii z filmu Vrchní, prchni a s textem: „Pozor, řádí tu falešná mluvčí!“

Své řekl i hejtman Libereckého kraje Martin Půta (STAN). „U nás neexistující mluvčí nenajdete," napsal na Facebooku.

„Zdá se, že jihomoravský hejtman Michal Hašek bude další z politiků, který dojede na ženskou, v jeho případě dokonce na dvě: falešnou tiskovou mluvčí Janu Mrencovou, která inkasovala 400 tisíc korun ročně z našich daní bůhví za co a skutečnou tiskovou mluvčí Denisu Kapitančíkovou, která prozradila, jak to vše chodilo. Pokud něco takového Michal Hašek politicky přežije, je opravdu čas na defenestraci a emigraci," řekl exposlanec za ODS Miroslav Macek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Xaverovy bomby u Soukupa: Začerněné smlouvy, bonusy. A výzva senátorům Smoljakovi s Drahošem

10:11 Xaverovy bomby u Soukupa: Začerněné smlouvy, bonusy. A výzva senátorům Smoljakovi s Drahošem

Hostem pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa byl člen Rady České televize Luboš Xaver Veselý. A bylo t…