„Klausova podržtaška.“ „J*blo jí.“ Na Miroslavu Němcovou prší dál a dál

31.05.2023 17:15 | Ze sítí

Na sociální síti senátorka Miroslava Němcová informovala o údajných platbách z Ruska pro slovenský Směr na ovlivnění voleb. Němcová predikuje, že „se Rusko přesune přes Maďarsko a Slovensko k nám“, a zároveň „odhalila“ důvod, proč byl expremiér Andrej Babiš u maďarského premiéra Viktora Orbána, či další spiknutí. Na její slova reagovali poslanec za ANO Jiří Mašek i ekonom Pavel Šik. A nebyli k Němcové příliš shovívaví.

„Klausova podržtaška.“ „J*blo jí.“ Na Miroslavu Němcovou prší dál a dál
Foto: Repro ČT24
Popisek: Senátorka Miroslava Němcová v Událostech, komentářích

„Proto ANO, Středula a ke zradě vždy připravení komunisté eskalují napětí a chtějí svrhnout naši vládu,“ vyjevila Miroslava Němcová.

„Zdravím všechny, tak dnes k paní Němcové! Prozradím vám, paní Němcová, malé tajemství. Komunisté už nejsou dlouho u moci, jejich preference jsou na bodu nula a Středula se chová tak, jak se odboráři běžně chovají. Podívejte se do Francie? Tam mají odboráři alespoň koule pořádně upozorňovat na to, co je špatně! Středula je běžný odborový předák, který se, doufám, probere a začne konat! Prosím Vás, jaká je jako asi síla KSČM? Jako že svrhne vládu s 108 mandáty? To už hraničí s dezinformací, pane Rakušane, nebo ne? Takže znevěrohodníte odbory, odstraníte ANO a pak jako nespokojení lidé zmizí? Ne, ne, paní Němcová. Nebo si snad myslíte, že se přidají k Vám, kterým, jak se zdá, už demokracie a jiné názory nic neříkají? Ze všech uděláte RUSKÉ šváby?“ uvádí poslanec Jiří Mašek (ANO).

Anketa

Jste pro schválení česko-americké obranné dohody DCA?

4%
95%
hlasovalo: 35707 lidí
„Rozdělená a naštvaná společnost jde za vámi, vážená paní! Tenhle senátorský útok na odbory, které jsou jedním z hlavních pilířů sociálního dialogu, je bezprecedentní. Jo a mimochodem, takový názor je v EU naprosto ojedinělý a neslýchaný! Co na to náš slabý premiér a Váš stranický lídr? Měl by po vás, paní senátorko, vyžadovat omluvu, ale to se nestane. Jako v případu s Černochovou zamává rukama a někam se uteče schovat! To je ta nová hodnotová politika? Zakázat opozici? Zakázat odbory? Zakázat zpívat? Jen tak mimochodem. Na Slovensku probíhá špinavá předvolební kampaň! Informace o finanční podpoře strany SMER-SD z RF zveřejnil odvolaný ministr vnitra, ale nemá důkazy pro svá tvrzení. Říká, že je to utajovaná skutečnost. Takže to bych moc nevytahoval, je to trošku mimo, paní senátorko! Přátelé, nenechte se zblbnout senátorkou, která už je trošku zmatená po 30 letech v politice. Osoba, která nosila tašku s tenisovými raketami bývalému prezidentu Klausovi, nám opravdu nemůže kazit den,“ dodal poslanec Mašek.

„K tomuto už žádný komentář nutný není, aneb když ti totálně jebne... Všimněme si standardního jednoduchého mustru obvinění politického nebo názorového konkurenta ze spolupráce s vnějším nepřítelem, varovat před zradou, pučem, katastrofou atd., schází snad už jen držení zbraní. Čínský Si Ťin-pching se prý už přihlásil na kurz komunikace vedený Němcovou...,“ zkonstatoval Pavel Šik.

reklama

autor: vef

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

ekošílenci

Často mluvíte o ekošílencích a fanaticích. Myslíte, že jde toto šílenství ještě nějak zatavait? Co čekáte, že přijde s volbami? Posílí tito šílenci nebo naopak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nešťastná Arménie. Naivní víra v Západ a ruský byznys. Takto se mění svět, ukazuje Hoffman

14:40 Nešťastná Arménie. Naivní víra v Západ a ruský byznys. Takto se mění svět, ukazuje Hoffman

POHLED IVANA HOFFMANA Spoléhat na Američany, kteří „nemají stálé spojence, ale jenom stálé vlastní z…