„Mrtvý komunista, dobrý komunista.“ Po úmrtí Ransdorfa z KSČM to prohlásil tento novinář

22.01.2016 18:26 | Zprávy

Jan H. Vitvar z Respektu pojal smrt komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa skutečně „po svém“. Na sociální síti Twitter zvolal: „Mrtvý komunista, dobrý komunista.“

„Mrtvý komunista, dobrý komunista.“ Po úmrtí Ransdorfa z KSČM to prohlásil tento novinář
Foto: hns
Popisek: Miloslav Ransdorf v půlnočním rozhovoru

Vedoucí kulturní rubriky časopisu Respekt Jan H. Vitvar v minulosti pracoval jako výtvarný redaktor MF Dnes. Na stránkách Respektu se o tomto muži můžete dočíst, že jde o „laskavého člověka, vynikajícího kuchaře a báječného kamaráda“.

S tímto popisem ale zřejmě řada lidí nebude tak úplně souhlasit, pokud si přečtou jeho dnešní kratičké vyjádření, které se na jeho twitterovém účtu objevilo krátce po oznámení úmrtí Miloslava Ransdorfa. „Mrtvý komunista, dobrý komunista...,“ oznámil světu. Na sociálních sítích je už teď toto vyjádření dáváno za příklad hyenismu.

Ransdorf zemřel dnes odpoledne ve věku nedožitých třiašedesáti let.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Co myslíte tím zvláštním statusem pro Ukrajinu?

A myslíte, že vzhledem k prokazatelné korupci na Ukrajině je správné ji nějakým způsobem začleňovat do EU? Upřímně já nevěřím tomu, že pokud by byla v EU, že by to vytvořilo nějakou oponu pro Rusko. Proč by taky mělo? Myslíte, že kdyby třeba Ukrajina byla už teď v EU, že by ji snad Rusko nenapadlo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

9:40 Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

Dnes byla jmenována vláda Andreje Babiše, čímž se uzavírá vládnutí Petra Fialy. Prezident Pavel při …