„Šéf to nechápal.“ Informace o tom, jak to vypadá mezi Babišem a ČSSD . Chybělo prý málo...

26.11.2018 8:18 | Zprávy
autor: vef

Odchod sociálních demokratů ze sálu při hlasování o nedůvěře vládě dokázal předseda ČSSD Jan Hamáček nakonec vysvětlit Andreji Babišovi (ANO) tak dobře, že nastal klid zbraní. Píše to dnešní vydání MF Dnes.

„Šéf to nechápal.“ Informace o tom, jak to vypadá mezi Babišem a ČSSD . Chybělo prý málo...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Hamáček

Krátce poté, co však ČSSD své resumé ohledně odchodu ze sálu ohlásila, to vypadalo, že je Babiš pěkně naštvaný. Následoval však prý jeden telefon od Hamáčka. V něm měl předseda ČSSD Andreji Babišovi říct, že odchod sociálních demokratů představuje to nejmenší možné riziko. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

S požehnáním Petra Pavla, spojení na Seznam. Z Česka chtějí udělat základnu

4:40 S požehnáním Petra Pavla, spojení na Seznam. Z Česka chtějí udělat základnu

Mezinárodní organizace Reportéři bez hranic (RSF), financovaná západními vládami a nadacemi včetně s…