„Šmejdi.“ Očkování: Vojtěchu, uteč před Landou. To není vtip

27.10.2021 15:11 | Ze sítí

Po nějaké době se zase ozval zpěvák Daniel Landa. Opět se vrátil k tématu covidu. Podle něho větší škody dělají lži a manipulace. Vyzval, aby lidé nesdělovali svůj zdravotní stav, tedy hlavně zda jsou očkovaní, nebo ne. A narážel také na obviňování neočkovaných od prezidenta ČLK Kubka a ministra Vojtěcha. „Požadujeme omluvu za jeho lživé výroky,“ řekl a mluvil také o šmejdech, kteří oprášili kabáty.

„Šmejdi.“ Očkování: Vojtěchu, uteč před Landou. To není vtip
Foto: Repro Facebook
Popisek: Daniel Landa požaduje omluvu

Anketa

Ještě přitvrdit proti neočkovaným?

21%
77%
hlasovalo: 27802 lidí
„Máme tu pandemii nenávisti a lží. Dejme si pozor, co se na nás valí. Na nás, na všechny. Očkovaný, nebo neočkovaný. Nenechme se hlavně rozdělit,“ vyzývá zpěvák a hudební skladatel. „Průser máme totiž všichni. A to ne kvůli viru, ale kvůli lžím a protiústavním nařízením,“ dodal.

Upozornil, že vyžadovat informace o zdravotním stavu je protiprávní, a vyzval, aby svůj zdravotní stav nezveřejňoval nikdo, ať je očkovaný, nebo ne, protože to je jeho právo.

Landa si také všiml, jak se známé osobnosti čím dál více vyjadřují k neočkovaným nenávistně. „Zdá se, že nenávist mezi dvěma skupinami se pěstuje záměrně. Doktor Kubek řekl, že slušní lidé jsou oběťmi neočkovaných. Novinář Etzler lituje toho, že neočkovaní neumírají dost rychle. A ministr Vojtěch si vypůjčil nový narativ ze sousedních zemí a vyhlásil na dnešní tiskové konferenci pandemii neočkovaných,“ přidal příklady. Landa ironicky poznamenal, že na neočkované bude shozena i vina za prázdné peněženky. „Hon může začít a prohnaní šmejdi opráší kabáty ochránců,“ řekl.

Připomenul, že advokátka Jana Zwyrtek-Hamplová už na ministra Vojtěcha podává trestní oznámení. „Požadujeme omluvu za jeho lživé výroky. A pozor, vážení. Kdo seje vítr, sklízí bouři,“ rozloučil se Daniel Landa.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…