„Už se nedívejte!“ To Karel Šíp nečekal. Trpěl za Ukrajinu

13.3.2022 8:51 odp. | Ze sítí

Herci Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová se ve vysílání pořadu Všechnopárty rozhodli podpořit Ukrajinu. Vzali si na sebe trička, kterými projevili svůj názor. Poté, co se objevila kritika, zareagoval herec a moderátor Karel Šíp se svým prohlášením.

„Už se nedívejte!“ To Karel Šíp nečekal. Trpěl za Ukrajinu
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Všechnopárty Karla Šípa - Kryštof Bartoš a Kamila Janovičová

„Dva mladí herci, dvě trička, kterými projevili svůj názor. Nic víc. Jinak na to téma v celém pořadu ani slovo. A já žasnu, jak tahle nevinná věc dokáže vyvolat vlnu nenávisti u některých diváků, kteří hrozí, že se kvůli tomu na pořad nehodlají nadále dívat. Prosím vás, nedívejte se! Na slušné diváky se i nadále budu těšit,“ podotkl Šíp. 

Pořad k vidění ZDE

Anketa

Prožije Evropa letní prázdniny už v míru?

32%
61%
hlasovalo: 41631 lidí

Reagoval tak zřejmě na komentáře, které si přečetl pod upoutávkou na pořad na sociální síti Facebook.

„Bože, proč se do všeho tahá politika,“ napsala jedna z uživatelek. 

„Zklamání... a první a poslední host... doufám, že si někdy zjistí, co znamená heslo ‚sláva Ukr.ině‘... nemám slov!“ poznamenává další. 

„Pan Šíp by se měl nad sebou zamyslet, koho si zve do divadla, nebo ztratí spoustu svých příznivců, zklamání,“ zaznělo také.

Ostřejší názor pak zazněl slovensky: „Ospravedlňujem sa za expresívnejší tón, ale žiaľ, dvaja idioti zdehonestovali dnešný diel Všechnopárty. Želáme lepšiu ruku a viac prezieravosti pri výbere hostí. Vždy sa tešíme na múdrych a zaujímavých hostí, príjemné povídaní, inteligentný humor s nadhľadom, ale dnes to bolo cez čiaru. Smutné,“ napsala uživatelka.

„Kryštof Bartoš, v přiblblém tričku, žlutomodré barvy (za chvilku se z těch barev asi poděláte, ale co čekat od žumpy ČT), navíc se navážející do Ostravy, větší pablb tam už dlouho nebyl,“ konstatuje další. 

„Taky mám dost, na začátku řekl p. Šíp, že je rád, že jsme si přepnuli od těch zpravodajských pořadů na jeho ZÁBAVNÝ pořad a pak tam vleze tenhle, s prominutím vůl. Myslím si, že to p. Šíp nevěděl. Bylo vidět, že mu to milé nebylo a stále mu naznačoval, aby si oblékl sako. Divím se, že ten ‚borec‘ nám neukázal i modrožluté ‚spoďáry‘. Pokud to takhle půjde dál, tenhle pořad ztratí svůj glanc,“ uvedl i další.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vef

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Češi si nedovedou vládnout.“ Tomáš Krystlík našel chybu vlády, jde o plyn

13:13 „Češi si nedovedou vládnout.“ Tomáš Krystlík našel chybu vlády, jde o plyn

POLOČA ROKU HRŮZY „Každý alespoň trochu strategicky uvažující člověk, musí dojít k závěru, že Putin …