Absolutní hnus, napsal Okamura a pustil video

27.10.2014 10:01 | Zprávy

Lídr hnutí Úsvit Tomio Okamura je silně nespokojen s činností vlády. Vrcholem hnusu je podle něj služební zákon, který v pátek vládní koalice ve spolupráci s ODS a TOP 09 protlačila sněmovnou, navzdory prezidentskému vetu. Na základě jednoročního pozorování vlády v dolní komoře Parlamentu pak dochází Okamura k závěru, který mnohé občany nepotěší.

Absolutní hnus, napsal Okamura a pustil video
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Okamura podle svých slov ve sněmovně bojoval doslova do posledního dechu proti zaplevelení státních úřadů politickými trafikanty (což na Facebooku demonostroval videi), leč marně. V pátek vládní koalice ve spolupráci s opozičními TOP 09 a ODS prohlasovala služební zákon, navzdory prezidentovu vetu. Od ledna tak podle šéfa hnutí Úsvit budou nově na ministerstvech působit političtí náměstci, političtí tajemníci a na úřadech bude zaveden politický výběr pracovníků. Vše za peníze daňových poplatníků, což považuje Okamura za absolutní hnus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš

A vy neklidní nejste?

Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pěkné výročí.“ Šídlo a další jásají nad koncem Varšavské smlouvy

14:13 „Pěkné výročí.“ Šídlo a další jásají nad koncem Varšavské smlouvy

Ministerstvo zahraničních věcí i Ministerstvo vnitra na X upozornili na 34. výročí od rozpuštění Var…