Babákovy memoáry zaujaly i na Slovensku. Historky o sexu uprostřed sněmovní schůze jsou tam šlágrem

12.04.2014 17:49 | Zprávy
autor: pan

„Medvědovi stojí pořád“ je název memoárů bývalého poslance za Věci veřejné Michala Babáka. Jeho knihy si nyní všimli i na Slovensku, kde citují Babákovy vzpomínky na „sexuální hrátky“ v Poslanecké sněmovně.

Babákovy memoáry zaujaly i na Slovensku. Historky o sexu uprostřed sněmovní schůze jsou tam šlágrem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Babák

„Mladá a politicky nadržená Kočí nebyla složitým cílem k ‚oblbnutí‘. Stačilo jí slíbit nějaký ten bakšiš a funkci, tehdy se velmi mluvilo o místě v Bruselu nebo Štrasburku. Samozřejmě, že to nikdo nemyslel vážně,“ napsal mimo jiné Michal Babák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste tu daňovou reformu neprosadili za vás?

Vy jste paradoxně zatížili jen živnostníky vyššími odvody. A máte ještě řešení co s nízkými mzdami, myslím, že i když snížíte zdanění práce lidé tak stejně přidáno nedostanou a nízké mzdy jsou také obrovský problém.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslední den ve funkci odpálila bombu. Fauci, Wu-chan a původ covidu

19:57 Poslední den ve funkci odpálila bombu. Fauci, Wu-chan a původ covidu

Šéfka americké Národní zpravodajské služby (DNI) Tulsi Gabbardová k 30. červnu rezignuje na svou fun…