Babiš: Registrační očkovací systém funguje dobře! Ve vzduchu je prý i vyznamenání

16.01.2021 19:18 | Zprávy

Premiér Andrej Babiš se vyjádřil pozitivně k registračnímu očkovacímu systému. Prý funguje dobře a jeho tvůrce navrhne na státní vyznamenání. Výpadky, hluchá telefonní linka a nedostatek míst mu asi nevadí.

Babiš: Registrační očkovací systém funguje dobře! Ve vzduchu je prý i vyznamenání
Foto: Screen ČT24
Popisek: Premiér Andrej Babiš (ANO) po setkání s prezidentem Zemanem v Lánech

V České republice bylo podle Babiše již proti covidu naočkováno kolem 105 tisíc osob. V pátek se k vakcinaci zaregistrovalo 131 tisíc občanů nad 80 let. Problém je, že daný termín má kapacitu pouze 24.458 míst. Premiér také uvedl, že do Česka zatím dorazilo celkem 169 tisíc vakcín.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: AZy

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Co myslíte tím zvláštním statusem pro Ukrajinu?

A myslíte, že vzhledem k prokazatelné korupci na Ukrajině je správné ji nějakým způsobem začleňovat do EU? Upřímně já nevěřím tomu, že pokud by byla v EU, že by to vytvořilo nějakou oponu pro Rusko. Proč by taky mělo? Myslíte, že kdyby třeba Ukrajina byla už teď v EU, že by ji snad Rusko nenapadlo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

9:40 Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

Dnes byla jmenována vláda Andreje Babiše, čímž se uzavírá vládnutí Petra Fialy. Prezident Pavel při …