Babiš: Vláda požádá příslušné složky o prověření konkurzu H-Systemu

29.07.2018 21:23 | Zprávy
autor: čtk

Premiér Andrej Babiš (ANO) po dnešním jednání členů bytového družstva Svatopluk, které sdružuje část bývalých klientů zkrachovalého H-Systemu, řekl, že případem se bude zabývat vláda, jež podle něj požádá příslušné složky o prověření konkurzu.

Babiš: Vláda požádá příslušné složky o prověření konkurzu H-Systemu
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Andrej Babiš během tiskové konference.

„Ten příběh je šokující. Co se tady událo za těch 20 let, to vyvádění majetků za mizivé ceny. My určitě jako vláda se tím budeme zabývat a požádáme příslušené složky o prověření těch věcí,“ řekl Babiš.

V pondělí se uskuteční schůzka mezi zástupci družstva a konkurzním správcem Josefem Monsportem, které se zúčastní také Babiš jako moderátor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Mistr T vydělává prachy chaosem, ale Česko je ráj.“ S českým Kanaďanem u galerie pod širým nebem

7:05 „Mistr T vydělává prachy chaosem, ale Česko je ráj.“ S českým Kanaďanem u galerie pod širým nebem

„Tady žiju rád. S kamarády posedíme, pokecáme, popijeme. Chodím všude možně. To je něco, co dost Kan…