Babiš pozval Zemana na slavné hnízdo. Ten s sebou chce vzít děti z Klokánků

16. 3. 2016 20:21

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) promluvil s prezidentem Milošem Zemanem o kauze firmy Čapí hnízdo. Mimo jiné prezidenta na farmu pozval a ten jeho pozvání přijal. Prý s sebou vezme děti z Klokánků.

Babiš pozval Zemana na slavné hnízdo. Ten s sebou chce vzít děti z Klokánků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš hovoří o EET

Podle informací serveru Novinky.cz prezident Miloš Zeman se přijede podívat na farmu Čapí hnízdo Andreje Babiše. „Informoval jsem pana prezidenta o Čapím hnízdě, taky jsem ho tam pozval. Pan prezident moje pozvání akceptoval,“ prohlásil Babiš. Dohodli se prý s nejvyšším představitelem státu na tom, že s sebou vezme i děti z Klokánků.

Šéf české státní kasy také prozradil, že nehodlá rezignovat na post ministra. Na Hradě také potvrdil, že sněmovně prozradí, kdo vlastnil Čapí hnízdo v době, kdy firma čerpala desítky milionů z evropských dotací. Prezidentovi zřejmě jméno neřekl a je otázka, zda ho prozradí koaličním partnerům na večerním jednání.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček doplnil, že k návštěvě dojde během měsíce dubna. Dodal, že považuje celý případ především za mediální kauzu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nečas byl obětí dominy a slaboch! A paní Talmanová by měla dokázat své závažné obvinění, nebo se omluvit. Topolánek s manželkou vytáhli na světlo kauzy Nečase a Dalíka. A je zle

20:25 Nečas byl obětí dominy a slaboch! A paní Talmanová by měla dokázat své závažné obvinění, nebo se omluvit. Topolánek s manželkou vytáhli na světlo kauzy Nečase a Dalíka. A je zle

ANKETA Je Petr Nečas oběť? Ano. Na tom se s kandidátem na prezidenta Mirkem Topolánkem řada poslanců…