Babiš zmáčkl Faltýnkovi ,,koule"? Svědek promluvil o schůzce

06.05.2019 11:04 | Zprávy
autor: vef

Server Neovlivní.cz investigativní reportérky Sabiny Slonkové popisuje schůzku, na níž se měl premiér Andrej Babiš (ANO) sejít se svým letitým známým a sdělit mu, že má plné zuby Jaroslava Faltýnka.

Babiš zmáčkl Faltýnkovi ,,koule"? Svědek promluvil o schůzce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Faltýnek

Babiš měl na schůzce tvrdit, že se Faltýnek vymkl z kontroly, že už to přehání a že ho potřebuje umravnit. „A jestli se na něj dá sehnat něco, co by mu pomohlo Faltýnka skřípnout,“ uvedl jeden ze zdrojů, který o schůzce věděl. Podle všeho chtěl mít Babiš na Faltýnka páky. Jak však dopadl, jasné není. Zdroj na tyto otázky odmítl odpovídat. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Putin stojí za koncem Knihovny Václava Havla? Žantovský se směje

8:15 Putin stojí za koncem Knihovny Václava Havla? Žantovský se směje

TÝDEN V MÉDIÍCH Cenzura na Wikipedii, tlak Bruselu na Benátské bienále kvůli ruské účasti i další vý…