Babišovy noviny přinášejí trapnou informaci z nitra ODS

26.01.2015 9:12 | Zprávy

Vedení ODS čelí rebelii svých komunálních politiků. Ti protestují proti rozhodnutí republikového sněmu ODS, který nařizuje poslat na stranické konto do března těm, kteří jsou za stranu v nějaké placené funkci, polovinu svého hrubého příjmu.

Babišovy noviny přinášejí trapnou informaci z nitra ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala

„Platit by měly tisíce členů – každý starosta, místostarosta, člen rady, zastupitelstva, komise, ale i orgánu obchodní společnosti vlastněné obcí či městem,“ píše pondělní Mladá fronta Dnes.

Komunální politiky ODS finančně vyčerpala volební kampaň, na kterou ústředí strany nijak nepřispělo

Komunální politici s tím ale nesouhlasí. V dopise, který napsali předsedovi strany Petru Fialovi mimo jiné píší, že v současné době je naprostá většina úspěšných komunálních politiků finančně vyčerpána po vedení nároční komunální volební kampaně, na níž se stranická centrála nijak nepodílela.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Kdo přesně tu podle vás normalizuje nenávist a násilí na menšinách přechází mávnutím ruky?

Myslíte, že to dělá někdo z budoucí vlády? Kdo? Já s vámi souhlasím v tom, že přehlíží nepatřičné chování některých, ale že by normalizovali nenávist a přehlíželi násilí na menšinách? To podle mě nikdo nedělá. Ostatně koho myslíte tou menšinou? Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Americký plán pro Ukrajinu v Česku nevoní. Zvlášť Zdechovskému, ale i jiným

8:00 Americký plán pro Ukrajinu v Česku nevoní. Zvlášť Zdechovskému, ale i jiným

Ukrajince nutí odevzdat Rusům větší území, než je dnes celá Česká republika! Rusko-americký mírový p…