Bál jsem se Rathova zlého pohledu, říká náměstek středočeského hejtmana

18.05.2012 18:06 | Zprávy
autor: joh

Hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl náměstek středočeského hejtmana pro dopravu Robin Povšík (ČSSD). Uznal, že některé zakázky Středočeského kraje byly podivné a on pro ně hlasoval občas i proti svému svědomí.

Bál jsem se Rathova zlého pohledu, říká náměstek středočeského hejtmana
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Nové vedení kraj bude nyní přezkoumávat všechny probíhající výběrová řízení v kraji. „Je pravda, že ne nepodstatná část výběrových řízení byla v režimu tzv. losování,“ řekl Povšík. Podle něj se budou muset přezkoumat desítky výběrových řízení.

Neměl jsem čisté svědomí

„Já jsem ještě nedávno neslyšel o tom, že by ve Středočeském kraji byla realizována výběrová řízení podle nějakého upraveného softwaru,“ hájil kraj.
Poté náměstek uznal, že někdy hlasoval i pro věci, které mu připadaly přinejmenším zvláštní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maňásci. Politické školení na cenách Anděl neprošlo jen tak

4:44 Maňásci. Politické školení na cenách Anděl neprošlo jen tak

James Cole, Jakub Jirásek, Yasha 96 a další umělci využili přímého přenosu předávání hudebních cen A…