Barták nevrátil ministerský mobil. Jeho poradkyně zase notebook

20.11.2010 22:39 | Zprávy
autor: jas

Bývalý ministr obrany Martin Barták i jeho poradkyně mají na resortu černý puntík. Nevrátili totiž zapůjčená zařízení.

Barták nevrátil ministerský mobil. Jeho poradkyně zase notebook

Bývalý ministr obrany Martin Barták má na krku nejen obvinění z údajné korupce, ale také trochu kuriózní problém. Nevrátil totiž služební ministerský mobil. Informaci přinesla Mladá fronta Dnes.

4 měsíce byly málo

I přesto, že z úřadu odešel již před čtyřmi měsíci, dosud si neudělal čas na to, aby vrátil služební telefon BlackBerry. Jde přitom o multifunkční telefon s možností šifrované komunikace.

A problémy bude zřejmě mít také bývalá ministrova poradkyně Jana Bartošová. Ta si totiž pro změnu nechala armádní notebook.

Urgence zabrala

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To už je podruhé.“ Boudu od ČT si Nacher nenechal líbit

9:15 „To už je podruhé.“ Boudu od ČT si Nacher nenechal líbit

Česká televize nalákala vládního poslance Patrika Nachera (ANO) na hodnocení prvního půlroku vlády, …