Bělobrádek: Sobotkův dnešní krok zabránil destabilizaci vlády

05.05.2017 14:17 | Zprávy

Vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek chápe dnešní krok premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), který stáhl návrh na podání demise vlády. Předseda vlády udělal jedinou možnou věc, aby nedošlo k destabilizaci kabinetu jako celku, napsal Bělobrádek ČTK.

Bělobrádek: Sobotkův dnešní krok zabránil destabilizaci vlády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bělobrádek

Za správný krok označil Sobotkův postup i ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Napsal to na Twitteru se zdůvodněním, že prezident Miloš Zeman svým jednáním naznačil, že nebude respektovat ústavní zvyklosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Výsměch

Nemyslíte, že výsměchem v souvislosti se 17. listopadem je i fakt, že na Národní třídu chodí pokládat květiny a zapalovat svíčky ti, co se s minulým režimem paktovali? Myslím třeba Babiše, ale i prezidenta Pavla.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dalších 50 Kč za krabičku cigaret, aby se splnil plán EU. Česko utrpí

17:30 Dalších 50 Kč za krabičku cigaret, aby se splnil plán EU. Česko utrpí

Evropská komise i nadále obhajuje zvýšení zdanění tabáku, cigaret a nikotinových výrobků, přičemž za…