Bém uhodil: Tuším, že mě Topolánek nechal odposlouchávat

11.06.2014 22:11

Bývalý primátor Prahy a někdejší místopředseda ODS Pavel Bém mluvil v Rádiu Impuls o odposleších a svěřil se se svým podezřením, že ho někdejší premiér a šéf ODS Mirek Topolánek nechal odposlouchávat.

Bém uhodil: Tuším, že mě Topolánek nechal odposlouchávat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-primátor Pavel Bém
reklama

„Kdybych to věděl, tak bych to tady asi řekl, vzhledem k tomu, že to nevím, ale tuším, podal jsem trestní oznámení. Ten, kdo ten ortel musí vyřknout, jsou soudy, takže si počkejme,“ prohlásil Bém.

V době Topolánkovy vlády Bém několikrát se svými spojenci hlasoval proti němu spolu s levicovou opozicí. To v Topolánkovi prý vzbudilo strach „z toho ambiciózního Béma“, že se rozhodl ho pro jistotu odposlouchávat.

V médiích se objevují informace, že Bém usiluje o post šéfa Evropského monitorovacího centra pro drogy a drogové závislosti. „Ano, to je pravda,“ souhlasil exprimátor. Proces přijímacího řízení je prý ale teprve v počátku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nem
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

17:26 Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

Komentátor Petr Holec se domnívá, že strana Pirátů je stranou, která je založená na bonzáctví. Předs…