Benda z ODS: Tluchoře nesesadíme, ani Nečas to nechce

26.04.2011 7:55 | Zprávy
autor: vfe

Poslanec za ODS Marek Benda se na ČT 24 vyjádřil k jednání klubu ODS ohledně možného odvolání jeho předsedy Petra Tluchoře. K jeho odvolání prý nedojde. Benda vidí původ krize spíš ve Věcech veřejných.

Benda z ODS: Tluchoře nesesadíme, ani Nečas to nechce
Klub poslanců ODS neodvolá svého šéfa na základě jednoho článku. „Ani premiér neřekl, že by si přál odvolání Petra Tluchoře z čela klubu," míní Benda.

Klaus podporoval konspirační teorie VV

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete vysvětlit to záhadné ztracení dokumentu?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-zvrat-na-zemedelstvi-ztratil-se-dokument-ze-agrofert-ma-vratit-sedm-miliard-295849 Zajímá je, že se ztratil zrovna za vaší vlády. A proč tedy nepožádáte soud, aby vám ho zaslal znovu? Nebo to uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

21:59 Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

Vláda v tomto týdnu odmítla podpořit návrh na zálohování plastů, nejen za nápoje v plastu si možná p…