Blažek z ODS: Všichni blbí se Fialovi smáli a on jim ukázal

13.10.2021 11:47 | Zprávy
autor: mp

Staronový poslanec Pavel Blažek (ODS) se zastal svého předsedy a pravděpodobného příštího premiéra Petra Fialy. Připomněl, jak se mu všichni smáli a on všem těm posměváčkům teď ukázal, kdo bude pánem na vládním kolbišti.

Blažek z ODS: Všichni blbí se Fialovi smáli a on jim ukázal
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Petr Fiala a Pavel Blažek (oba ODS).

Bývalý, ale možná také budoucí, ministr spravedlnosti za ODS Pavel Blažek v rozhovoru pro Echo24.cz přiznal, že sice čekal dobrý volební výsledek koalice SPOLU, tedy koalice ODS, lidovců a TOP 09, ale takto dobrý rozhodně ne.

Očekává, že vláda, která se rodí, bude držet pohromadě už kvůli tlaku veřejnosti, která si momentálně přeje, aby politická reprezentace nastolila nový nebabišovský kurz. Tento tlak povede také všechny koaliční partnery k tomu, aby předkládali rozumné požadavky na složení vlády i na programové priority.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Takto hlasoval, toto dělal proti ČR. Minulost Bernda Posselta

11:07 Takto hlasoval, toto dělal proti ČR. Minulost Bernda Posselta

Sjezd potomků sudetských Němců v Brně je zase o den blíž a někdejší europoslanec Jan Zahradil se roz…