Bomba na Primě: Okamura udeřil na Německo. Hlasitě

26.09.2021 20:35 | Zprávy
autor: AZy

Předseda SPD Tomio Okamura se rozpálil ve velké předvolební debatě na CNN Prima News. Česká republika podle něj prý příliš podlézá Německu, které nám údajně navíc dluží peníze. Slova o reparacích a důchodech zaduněla.

Bomba na Primě: Okamura udeřil na Německo. Hlasitě
Foto: CNN Prima News
Popisek: Tomio Okamura v předvolební debatě na CNN Prima News

Okamura je dle svých slov velmi naštvaný na vládu za to, jak se kabinet Andreje Babiše staví k našemu západnímu sousedovi, k Německu. „Německo nám dluží peníze za reparace. Místo toho, aby se za to vláda vlastenecky postavila a měli jsme peníze na důchody, tak mlčí,“ soptil šéf SPD ve studiu a dodal: „Dobré vztahy by se měly nastolit tak, že se vrátí dluhy z minulosti.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

17:22 A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, hodnotí mediální analytička a lektorka Alena Maršálková dopis 21 š…