Britské stíhačky zasáhly proti ruským bombardérům u Británie

14.04.2015 20:27 | Zprávy
autor: čtk, mp

Británie dnes vyslala své stíhací letouny typu Typhoon, aby zahnaly dva ruské bombardéry, které se přiblížily k britskému vzdušnému prostoru. Sdělilo to podle agentury Reuters britské ministerstvo obrany.

Britské stíhačky zasáhly proti ruským bombardérům u Británie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ruská vlajka

Úřad neupřesnil, kde stíhačky vyslané ze základy ve skotském Lossiemouthu zasahovaly. Neuvedl ani to, kolik letounů bylo k ruským strojům vysláno a jak Rusové reagovali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Bezpečnost

Proč by měl stát zajištovat bezpečnost soukromým firmám? Právě proto, že jsou soukromé, neměli by to dělat opravdu sami? Stát by měl podle mě zajistit bezpečnost hlavně nás občanů, nebo třeba nemocnic, stěžejní infrastruktury apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

18:20 „Kde jste byli, když se tahala vlajka z...“ Němcové přišla pádná odpověď

Chcete den vlajky, a přitom se k ní chováte jako k hadru. I to se mohl dozvědět Andrej Babiš letos 3…