Buď pojedeme tam nebo Rath za námi. Videokonference nebude, řekl Sobotka

20.05.2012 14:33 | Zprávy

Šéf ČSSD a Mandátního a imunitního výboru Bohuslav Sobotka jasně odmítl videokonferenci s Davidem Rathem. Zadržený se buď přijede zpovídat výboru s ostrahou nebo výbor pojede za ním. K Rathově kauze se v nedělním diskusním pořadu na ČT vyjádřil také ústavní odborník Jan Kysela.

Buď pojedeme tam nebo Rath za námi. Videokonference nebude, řekl Sobotka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

“Evidentně rozhodnutí předsedkyně sněmovny má povahu provizoria,” míní Kysela o vydání poslance Ratha do vazby, které povolila Miroslava Němcová. “Myslím si, že vazba z právního hlediska je v pořádku. Je možné svolat zvláštní schůzi, proč to nikdo neudělal, to nevím”. O vydání Ratha do rukou zákona musí ještě rozhodnout poslanci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ane

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Bydlení

Jedna věc je mít peníze na bydlení, což také úplně nechápu, jak přesně chcete změnit a druhá, aby bylo bydlení k sehnání. To hodláte řešit jak? Protože i když se třeba teď začne stavět, tak to nepokryje poptávku, hlavně, když se soustředí jen na vybrané lokality.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná k okupaci 1968: Nikdo z nás ji neschvaloval tak jako Pavel

18:30 Konečná k okupaci 1968: Nikdo z nás ji neschvaloval tak jako Pavel

Na mítinku v Jablonci lídryně Stačilo! Kateřina Konečná odpovídala na to, jaký má postoj k srpnu 196…