Budíček pro Litvínov. "Zazvonil" exhokejista i zpěvák ze známé skupiny

05.10.2014 11:58 | Zprávy
autor: Lucie Bartoš

REPORTÁŽ Severočeský Litvínov se v sobotu na náměstí bavil. Pivo a guláš sice nebyly úplně zadarmo, ale jak pořadatelé ubezpečili, „Litvínove, budíček!“ je akce nepolitického rázu, takže nějaké podbízení předvolebními úplatky by skutečně bylo jen ke škodě věci. Přesto se zde řada kandidátů a kandidátek na vysoké komunální posty mihla. Například i možná budoucí starostka, která se snažila být nenápadná, stejně však objektivu neutekla.

Budíček pro Litvínov. "Zazvonil" exhokejista i zpěvák ze známé skupiny
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Litvínov ožil akcí Litvínove, budíček! Martin Klika (uprostřed) a Marek Tomčík (vpravo) seznámili veřejnost s grantem Tablety do škol.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

20:25 Platíte zbytečně stovky navíc. Operátoři vás „holí“. Tady je trik

Mobilní operátoři svým věrným klientům internet častokrát nabízejí co nejdráž a zkoušejí, kolik peně…