Budu volit Okamuru! vmetl čtenář senátorovi ODS. A ten...

17. 1. 2014 12:47

Čtenář ParlamentníchListů.cz senátorovi za ODS Zdeňku Schwarzovi drsně vysvětlil, proč ve volbách již nepodpoří občanské demokraty, ale Tomio Okamuru, který momentálně vede v průzkumech coby nejdůvěryhodnější politik. Vaše zdraví je výrazně poškozené, Okamura vám nepomůže, odpověděl senátor.

Budu volit Okamuru! vmetl čtenář senátorovi ODS. A ten...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Schwarz

CVVM Sociologického ústavu AV ČR v prosincovém šetření zjišťovalo, zda dotázaní důvěřují vybraným politikům. Bylo zjištěno, že největší důvěře se těší šéf Úsvitu přímé demokracie Tomio Okamura. Získal si důvěru u 47 procent lidí. Na tento výsledek reagoval v anketě ParlamentníchListů.cz ostrými slovy senátor za ODS Zdeněk Schwarz. „Svědčí to o nevědomosti až hlouposti a vítězství populismu. Jinými slovy to dokazuje, že se voliči dají koupit a oblbnout,“ řekl.

Čtenář Parlamentních listů poté senátorovi sdělil, z jakých důvodů je právě Okamurův volič. „Víte, proč budu volit Okamuru a ne ODS jako vždycky? Kvůli namyšleným polobohům odtrženým od reality, takže i kvůli Vám,“ napsal čtenář na serveru. „Jste věřící a chcete za ukradené miliardy od daňových poplatníků do nebe? Co Vám vyhovuje na tom, že jako senátor neuděláte nic užitečného? Že jste tedy vlastně zbytečný,“ pokračuje čtenář PL.

Okamura Vás nezachrání

Na odpověď anonym nečekal dlouho. Podle senátora Schwarze je názor čtenáře mimo. „Vaše hodnocení je jen výsledkem nenávisti a odporu vůči odlišnému názoru, což nejsem schopen akceptovat,“ napsal na serveru ParlamentníListy.cz Schwarz s tím, že každý člověk má právo na svobodný názor, včetně něj. „Nejsem povinen trpět Vaše invektivy a ataky, ani se podřizovat Vašemu požadavku. Naučte se tolerance, respektu a svobodě druhých,“ míní Schwarz.

Schwarz píše, že si svého postavení neužívá. Jako senátor jen plní své povinnosti a úkoly, i pomáhá voličům. „Nestydím se, nic jsem neprovedl,“ reagoval senátor a dodal: „Váš vztek a nenávist asi vůči všemu a všem ani pan Okamura nezachrání a Vám v této věci nepomůže, i kdybyste ho volil milionkrát do všech jeho kandidatur.“

Nakonec Schwarz čtenáře vyzývá, aby veřejně ukázal, co pro společnost a druhé udělal on. „Buďte zdráv, je vidět, že Vaše zdraví je výrazně poškozené,“ dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Merkelová bude šílet. Poddanský nárůdek! Směrem od Klause zazněla drsná slova

14:19 Merkelová bude šílet. Poddanský nárůdek! Směrem od Klause zazněla drsná slova

Analytik a archivář PhDr. Aleš Valenta z Institutu Václava Klause napsal na webu Neviditelný pes člá…