Bulvár přináší příběh strážníka: Zranili ho Romové, kdosi mu zbil dceru. Zakládá domobranu

12.04.2012 12:13

Před čtyřmi lety strážníka Petra Kubaczka napadli a zranili při výkonu služby Romové, před kterými chránil ohroženou rodinu. Teď byla v chomutovském parku oloupena a do krve zmlácena jeho dcera, která skončila v nemocnici. Pohár trpělivosti přetekl. Bývalý strážce zákona se rozhodl v Chomutově založit vlastními silami domobranu, která bude chránit občany.

Bulvár přináší příběh strážníka: Zranili ho Romové, kdosi mu zbil dceru. Zakládá domobranu
Foto: chomutov-mesto.cz
Popisek: Chomutovské náměstí
reklama

Informuje o tom deník Blesk. Někdejší městský policista chce domobranu založit i přesto, že je v invalidním důchodu. Vyléčil se z rakoviny mozku, která narušila pohybové ústrojí. "Když dceru přepadli, měl jsem hrozný vztek a pachatele jsem chtěl hledat sám. Pak jsem si uvědomil, že by to nebylo dobře. Ale založit domobranu ano," prohlásil v rozhovoru pro Blesk.

Petr Kubaczka chce v dohledné době založil občanské sdružení. Jeho členové by pak bezplatně vykonávali službu v domobraně. Plánuje, že najde sponzory, z jejichž darů by nechal vyrobit vesty s nápisem Bezpečí do ulic. V tomto označení by hlídali městský park v Chomutově a podle jeho slov by tak domobrana vyplnila mezeru mezi městskou a státní policií. Podle informací Blesku chtějí stejnou domobranu vytvořit lidé i v řadě dalších měst a obcí.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: bob
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

7:52 Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „EU, která nám striktně předepisovala, že rum se nesmí jmenovat rum…