Bulvárník Novotný čtenářům: Já jsem na debilech vydělal hrozně peněz, přemýšlej, volečku. Česká prasátka čůrají do vody, na kvalitní burkiny se nikdy nezmůžou

05.08.2017 19:47

Z PROFILŮ Pražský zastupitel za ODS Pavel Novotný odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy cz. Jednoho z občanů při té příležitosti nazval „volečkem“ a nevyhnul se ani reakci na dotaz čtenářky, která má za to, že Novotný nemůže být psychicky zdravý, když je schopen vyplodit takové stupidity. Došlo i na burkiny a „chcaní do vody“.

Bulvárník Novotný čtenářům: Já jsem na debilech vydělal hrozně peněz, přemýšlej, volečku. Česká prasátka čůrají do vody, na kvalitní burkiny se nikdy nezmůžou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

„V jednom článku řešíte, kdo na koupališti do vody ‚chčije‘ (Češi) a kdo určitě ne (nebohé muslimky v burkinách). Objasněte prosím (převážně čtenářům PL), jakou dedukcí jste k tomuhle tvrzení došel. Na burkinách mně vadí jen to, že nevím, co si jejich majitelka s sebou nese do vody – dejme tomu vedle mého dítěte, které se tam nechtěně ‚napije‘ vody. Sám za sebe se Vám můžu svěřit s tím, že já do vody ‚nechčiju‘, jak jste na tom Vy?“ zeptal se jeden ze čtenářů.

A co mu odpověděl Novotný? Domnívá se, že řada Čechů se chová jako „prasátka“ a do vody čůrají. Pokud jde o burkiny, Novotný zdůraznil, že jde o kvalitní a poměrně drahé plavky, které si nemůže dovolit úplně každý. „Burkini jsou z kvalitní plavkoviny, stojí okolo 200 eur, no prostě něco, co byste si vůbec nemohl dovolit,“ odvětil čtenáři.

Další otázky a odpovědi naleznete zde

Pár slov padlo také k otci Pavla Novotného a populárnímu baviči Petru Novotnému. O toho se prý Pavel Novotný stará spolu s ostatními sourozenci a maminkou. Čtenáře navíc ujistil, že si nemusí dělat starosti s penězi. „Podívejte mám navyhráváno jen v pokeru cca 4 miliony korun, v bulváru se šéfredaktorům platí 80-110 tisíc měsíčně... přemýšlej o tom, volečku..“

Paní Němčíková se Novotného zeptala, zda chodí k nějaké psychiatričce, protože takové věci, jako občas píše Novotný, prý nemůže psát někdo se zdravým rozumem. Dáma má navíc za to, že u Novotného se psychiatrická léčba míjí účinkem.

„Měl byste změnit lékaře, protože jste jen pro smích a to zdaleka nejen čtenářům PL. Z čeho jste tak frustrovaný, že PL na svých stránkách zveřejňují různé názory, z různých stran? To zřejmě vám ‚demokratům‘ hodně vadí. Vy potřebujete, aby lidé měli jen ten jediný a správný USA-EU úhel pohledu, jako např. ČT, která musí v tomto duchu občany informovat, jak se nedávno prořekl jeden z těch radních,“ vypálila na politika dáma.

Pavel Novotný

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Novotný jí ovšem nezůstal nic dlužen. „Paní Němčíková, vy už budete stará, tedy krom blbosti se přidává i senilita.. No nic, pro republiku je skvělé především to, že už si půjdete brzy lehnout,“ odepsal bez obalu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Demokracie dostává na frak. Jaroslav Bašta o tom, jak se vyrábějí kauzy pár dní před volbami, aby se nestihlo reagovat

7:14 Demokracie dostává na frak. Jaroslav Bašta o tom, jak se vyrábějí kauzy pár dní před volbami, aby se nestihlo reagovat

Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se věnoval v komentáři pro Prvnízprávy.cz rak…