Byl to atentát, tvrdí dcera mrtvého palestinského diplomata

03.01.2014 8:14 | Zprávy
autor: adr

Dcera mrtvého palestinského velvyslance v Praze Džamála al-Džamála je přesvědčena, že smrt jejího otce nezavinila nešťastná náhoda při manipulaci s trezorem, ale že se stal obětí atentátu. Džamálova dcera Rana to řekla pro palestinskou agenturu Ma’an. Nálož podle ní někdo nastrčil.

Byl to atentát, tvrdí dcera mrtvého palestinského diplomata
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova budoucí palestinské ambasády v Praze

"Ta informace o výbuchu bezpečnostního zařízení v jeho schránce není pravda. Trezor se používal denně po 30 let. Je starý, a ne moderní, a nemá žádná důmyslná vybavení," cituje slova velvyslancovy dcery Rany server Novinky.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

14:25 „Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

„Ta velká slova kolegy Baxy jsou trochu směšná. My nechceme zničit média veřejné služby. My chceme j…