Byla Babišova svatba na Čapím hnízdě podvod? Jeho odpůrci zveřejnili VIDEO, které to má podle nich dokazovat. Posuďte sami

27.12.2017 11:46

Skupina AUVA – Andrejovy účtenky vrátíme Andrejovi – uveřejnila speciální video. Tvrdí v něm, že letošní svatba Andreje Babiše (ANO) s jeho chotí Monikou mohla být jeden velký podvod.

Byla Babišova svatba na Čapím hnízdě podvod? Jeho odpůrci zveřejnili VIDEO, které to má podle nich dokazovat. Posuďte sami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Po internetu koluje video, ve kterém aktivisté ze skupiny AUVA tvrdí, že Babišova svatba z léta letošního roku mohla být toliko jedním velkým podvodem. „Babišova svatba byla jen divadlo,“ ohlašují autoři videa velkým písmem hned na úvod. Babiš prý také může být „notorickým lhářem“. V Show Jana Krause z roku 2013 totiž tvrdil, že je „šťastně ženatej“. Už podruhé.

Ale pokud to před volbami v roce 2013 byla pravda, tak si v roce 2017 nemohl na Čapím hnízdě vzít ženu, která již byla jeho manželkou. „Andreji, nelži!“ žádají tvůrci videa.

Skupina AUVA připomíná, že na svatbu na Čapím hnízdě dorazilo na 200 hostů. Nechyběli ani někteří členové dnes již neexistující vlády. Samotné Čapí hnízdo navíc možná bylo vystavěno s pomocí peněz nepoctivě vylákaných z Evropské unie. Policie chce současného premiéra stíhat ve věci podvodu ve výši 50 milionů korun.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Stanjura musí odejít!“ Bývalý vysoký politik vynesl verdikt

20:50 „Stanjura musí odejít!“ Bývalý vysoký politik vynesl verdikt

EVROPAN LIBOR ROUČEK „Naprosto nekompetentní! Ministr i pro záchranu vlády samotné, prostě musí odej…