Byla Babišova svatba na Čapím hnízdě podvod? Jeho odpůrci zveřejnili VIDEO, které to má podle nich dokazovat. Posuďte sami

27.12.2017 11:46

Skupina AUVA – Andrejovy účtenky vrátíme Andrejovi – uveřejnila speciální video. Tvrdí v něm, že letošní svatba Andreje Babiše (ANO) s jeho chotí Monikou mohla být jeden velký podvod.

Byla Babišova svatba na Čapím hnízdě podvod? Jeho odpůrci zveřejnili VIDEO, které to má podle nich dokazovat. Posuďte sami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš
reklama

Po internetu koluje video, ve kterém aktivisté ze skupiny AUVA tvrdí, že Babišova svatba z léta letošního roku mohla být toliko jedním velkým podvodem. „Babišova svatba byla jen divadlo,“ ohlašují autoři videa velkým písmem hned na úvod. Babiš prý také může být „notorickým lhářem“. V Show Jana Krause z roku 2013 totiž tvrdil, že je „šťastně ženatej“. Už podruhé.

Ale pokud to před volbami v roce 2013 byla pravda, tak si v roce 2017 nemohl na Čapím hnízdě vzít ženu, která již byla jeho manželkou. „Andreji, nelži!“ žádají tvůrci videa.

Skupina AUVA připomíná, že na svatbu na Čapím hnízdě dorazilo na 200 hostů. Nechyběli ani někteří členové dnes již neexistující vlády. Samotné Čapí hnízdo navíc možná bylo vystavěno s pomocí peněz nepoctivě vylákaných z Evropské unie. Policie chce současného premiéra stíhat ve věci podvodu ve výši 50 milionů korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Podpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku

19:43 Podpora Prymulovi od Jiřiny Šiklové: Snaha oddělat schopného člověka, a ještě z Blesku

V této době přepřahat koně nevidím jako něco prozíravého. Prymula je schopný šéf. To řekla Parlament…