Bývalý kamarád Václava Klause: „Nepolitik" Babiš se mezi politiky pohybuje už dvacet let. A se Zemanem byl v tandemu

19.07.2014 20:46 | Zprávy
autor: mp

Spoluzakladatel ODS Petr Havlík se na blogu Aktuálně.cz rozepsal o ministrovi financí a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Uzavírá prý dohody v rámci mocenské osy, jejíž součástí je prý i prezident Miloš Zeman.

Bývalý kamarád Václava Klause: „Nepolitik" Babiš se mezi politiky pohybuje už dvacet let. A se Zemanem byl v tandemu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Navzdory tomu, že je letní okurková sezona v plném proudu, přinesla Česká televize zajímavé informace o impériu Andreje Babiše jménem Agrofert. Upozorňuje na to jeden ze zakladatelů ODS Petr Havlík. Ačkoli je prý veřejnoprávní televize továrnou na tvorbu iluzí a deziluzí, dokázala popsat problematická místa, v nichž jde o veřejné zakázky a střet zájmů.

Celý text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

V4

V čem V4 pro nás za poslední roky sehrála nějakou významnou roli? Já teda patřím k těm, co v ní nějaký zásadní přínos pro nás nevidí, naopak ho vidím v NATO, pokud nevznikne něco lepšího a z něj vy chcete vystupovat...Nechápu

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Duhová Škodovka. V Boleslavi vyvěsili „zázračnou vlajku” a tím nekončí

4:46 Duhová Škodovka. V Boleslavi vyvěsili „zázračnou vlajku” a tím nekončí

Mladoboleslavští si v uplynulých týdnech mohli všimnout, že tamní Škoda Auto v centrální části města…