Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group připravuje emisi dluhopisů až do výše dvou miliard korun. Koordinátorem nabídky je Česká spořitelna, spolumanažery emise jsou Komerční Banka, PPF banka a UniCredit Bank. Datum emise bylo stanoveno na 1. 7. 2021.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová
Exprezident Miloš Zeman pronesl vánoční poselství. Zkritizoval vládu Petra Fialy (ODS) za amatérismu…