ČSSD na dně. Postaví se tam, kam jí ukáží Zeman a Babiš, zoufají si u Pavla Šafra

23.06.2018 13:26 | Zprávy
autor: vef

Komentátor Štěpán Malát na serveru Forum24.cz uvádí, že sociální demokracii se stalo to nejhorší, co se jí mohlo stát. „Velká strana je na hlubokém dnu,“ míní.

ČSSD na dně. Postaví se tam, kam jí ukáží Zeman a Babiš, zoufají si u Pavla Šafra
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

„Kdysi velká strana je teď jako narkoman bez dávky. Je zoufalá, v deliriu, potřebuje dávku ‚moci‘. Aby se ke své vládní dávce dostala, jsou její čelní představitelé ochotní sebou nechat vláčet, nechají na sebe plivat a dělat ze sebe...“ poznamenává Malát s tím, že současné vedení ČSSD se teď chce za jakoukoliv cenu dostat k nějaké té funkci. 

  • Původní text ZDE.

„Před očima se nám děje mimořádně smutný pohled na kdysi velkou stranu, která vedla vlády, měla důležitý hlas a je tu s námi již od revoluce,“ sdělil. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Obrana

Pořád se mluví jen o navyšování výdajů na obranu. Ale jak hodláte řešit problém, že chybí lidi? A je nebo podle vás zárukou naší bezpečnosti naše členství v NATO? Já se obávám, že kdyby bylo nejhůř, tak nás jeho hlavní strůjce USA nechá na holičkách.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajinské důchody za německé peníze. Měl jsem pravdu, směje se Bystroň novinám

12:11 Ukrajinské důchody za německé peníze. Měl jsem pravdu, směje se Bystroň novinám

Německý europoslanec českého původu Petr Bystroň se vysmál serveru německého deníku Münchner Merkur.…