ČSSD se rozhodla konkurovat komunistům, odhaluje JXD

18.06.2017 9:59

Názor šéfa Senátu Milana Štěcha ohledně živnostníků vyvolal bouřivé emoce. Na stránkách týdeníku Reflex se do něj „opřel“ i novinář Jiří X. Doležal. „Sociální demokracie nyní jen ústy pana Štěcha přiznala, že se rozhodla konkurovat Komunistické straně Čech a Moravy,“ píše Jiří X. Doležal, který připomněl například i postoj Jana Mládka nebo Bohuslava Sobotky.

ČSSD se rozhodla konkurovat komunistům, odhaluje JXD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Senátu Milan Štěch

Podle novináře bude stát výrok Milana Štěcha pár procent ve volbách. „Já jsem přesto z výroku nadšen, protože nesnáším pokrytectví,“ vysvětluje Jiří X. Doležal s tím, že sociální demokracie nyní jen ústy pana Štěcha přiznala, že se rozhodla konkurovat Komunistické straně Čech a Moravy.

Jak Jiří X. Doležal píše, ČSSD prý nestojí už jako vždy v dějinách po boku zaměstnanců proti zaměstnavatelům, ale začíná pomalu, ale jistě fungovat zcela marxisticky – na principu třídní nenávisti. „Strana už nebojuje za lepší podmínky zaměstnanců, ale za horší podmínky „bohatých“. A ještě k tomu „bohatých“ zaměstnanců,“ uvádí ve svém textu Jiří X. Doležal.

Podle novináře to začalo už před několika lety. „Slavným výrokem soudruha, sociálně demokratického ministra Jana Mládka, který prohlásil, že živnostníci parazitují na systému,“ píše Jiří X. Doležal a připomněl Bohuslava Sobotku, který pak také vyzval ke zdanění bohatých. „Třeba zaměstnanců, kteří mají plat vyšší než padesát tisíc,“ píše Doležal s tím, že typickým příkladem takového bohatce, kterého by Sobotka rád více zdanil, je třeba lékař operující lidské srdce.

  • Původní zdroj ZDE

Milan Štěch

  • "Slušně, ale důrazně."
  • místopředseda Senátu

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: David Hora
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vždyť ona chce zrušit ČT! Válka jede dál. Padají slova „styďte se“, ba hůře. A zastánci Kavčích hor slyšeli...

7:51 Vždyť ona chce zrušit ČT! Válka jede dál. Padají slova „styďte se“, ba hůře. A zastánci Kavčích hor slyšeli...

Jméno ekonomky Hany Lipovské jako nominantky vzbudilo z nějakého důvodu velký, a nikoliv pozitivní o…