ČT podává trestní oznámení. Kvůli pátečnímu zásahu ozbrojenců

12.03.2011 12:35 | Zprávy
autor: jas

AKTUALIZOVÁNO Česká televize podává trestní oznámení kvůli zásahu vojenské policie. Požaduje navrácení věcí redaktorů.

ČT podává trestní oznámení. Kvůli pátečnímu zásahu ozbrojenců

Páteční zásah ozbrojenců v budově České televize se nelíbí nejen řadě dalších politiků, ale také šéfu resortu obrany Alexandru Vondrovi (ODS).

Ten tak kvůli němu postavil mimo službu šéfa Vojenské policie Vladimíra Ložka a další dva důstojníky, kteří byli přímo odpovědni za způsob provedení zásahu.

Vondra i Nečas: Zásah byl neadekvátní

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Právo se ptát

Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

20:45 Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

Ukrajina jako vazalský stát NATO. Politolog z univerzity v kanadské Ottawě Ivan Kačanovský v novém r…